1940339

Obecność psa na zajęciach stanowi doskonałą motywację do podejmowania działań, daje dużo radości i poczucia bezpieczeństwa. Dlaczego? Ponieważ pies akceptuje nas takimi, jakimi jesteśmy, nie ocenia i nie osądza, kocha nas za to, że jesteśmy bez względu na nasze sukcesy i porażki.

W naszym przedszkolu zajęcia z dogoterapii z dziećmi prowadzi Siostra Andrea z  Nerem – Goldenem Retrieverem po ukończonym kursie i zdanym egzaminie z wyróżnieniem.

Nero ma skończone 2 lata i jest znany naszym dzieciom ze starszych grup od szczeniaka.

Zajęcia odbyły się w grupie 3 latków. Dzieci poznały  naszego przyjaciela, poznały zasady opiekowania się psem i jego potrzeby. Wykonały też kilka ciekawych rozwijających edukacyjnych zadań. [galeria]

Czwartek, XI Tydzień zwykły
Rok B, I