Kochani Rodzice!!
Już za kilka dni Wspólnota przy Szkole sióstr Dominikanek w Piotrkowie Trybunalskim organizuje BAL WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH!!
Będzie to doskonała okazja aby się spotkać, poznać i zintegrować.
KAŻDY MOŻE BYĆ ŚWIĘTY- jeśli tylko chce!! Dlatego zachęcamy aby przyjść na bal w stroju Świętego: może to być Anioł, patron lub ukochany Święty!!
BAL ŚWIĘTYCH to również świadectwo wiary w orędownictwo Świętych Patronów!!
Serdecznie zapraszamy!!

Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców naszych wspaniałych uczniów i dzieci na wyjątkowe rekolekcje dla małżeństw.

Współorganizatorem rekolekcji jest Wspólnota Rodzin, która spotyka się co tydzień na modlitwie i rozważaniu Słowa Bożego w naszej szkole.

Spotkanie prowadzone będzie w formie weekendowej randki z noclegiem, ale nie trzeba daleko jechać.

MIEJSCE REKOLEKCJI Centrum Rekolekcyjno – Formacyjne „W starym klasztorze” Piotrków Tryb. Ul. Rycerska 3

CZAS REKOLEKCJI : 15 listopada - 17 listopada 2024 r. (zaczynamy o 19:00 w piątek, zakończenie w niedzielę około godz. 13.00)

KOSZT uczestnictwa małżeństwa wynosi 500 zł – noclegi, wyżywienie (śniadanie, obiad i kolacja w sobotę oraz śniadanie w niedzielę) i materiały.

Najlepiej BEZ DZIECI, ale jeśli jest taka konieczność, będzie również zorganizowana opieka dla dzieci. W takim przypadku trzeba pamiętać o dodatkowym koszcie wyżywienia dla dziecka.

ZGŁOSZENIA prosimy przesłać pocztą elektroniczną lub podać telefonicznie: Lila i Longin Saganowie; saganowie@spotkaniamalzenskie.pl; tel. 572 714 151

Prowadzenie i organizacja. o. GRZEGORZ GINTER SJ i pary małżeńskie.

Prosimy nie zwlekać ze zgłoszeniami, ilość m

Sobota, XXIX Tydzień zwykły