Klasa IV, V i VI.

W tym tygodniu poznawaliśmy tajemnice kosmosu. Wybraliśmy się w daleką podróż, odwiedziliśmy wszystkie planety i zatrzymaliśmy się na dłużej na Księżycu. Stworzyliśmy własne pojazdy kosmiczne i bawiliśmy się przy tym doskonale! Iskierki 😀Pozdrawiamy Wasza Ciocia Paulina😀

Kolejny tydzień za nami. W tym tygodniu Gwiazdeczki oglądały zdjęcia charakterystycznych budowli/ zabytków, znajdujących się w Piotrkowie. Poznały jego symbole: herb oraz flagę. Budowały z figur, patyczków, klocków domy oraz różne przedmioty znajdujące się w nim. Jesteście bardzo dzielni! :) Pozdrawiam Was ciepło Wasza Ciocia Ania :-) <3

Zdjęcia z zdanej pracy i zabawy naszych Kochanych Gwiazdeczek. Dziękujemy za pilną i efektywną pracę i zabawę w Waszych domach. Pozdrawiamy i życzymy samych sukcesów.

Dziękujemy ślicznie naszym Iskierkom za przesłane zdjęcia. Jesteśmy pod wrażeniem waszego zaangażowania. Oczywiście czekamy na więcej waszych FOTORELACJI. Gratulujemy sukcesów i pozdrawiamy.

Uczniowie klasy 6 na technice robili pająki z drucików kreatywnych. Przy wykonywaniu zadania wszyscy świetnie się bawili i wykazali dużą kreatywnością. A na koniec zaatakował nas gang pająków.

Nocowanka SCHOLKI odbyła się w radosnej atmosferze. Uczniowie świetnie się bawili, wspólnie malowaliśmy słońce w różnych odsłonach, oglądaliśmy filmy na dużym ekranie :-), była pizza, którą wszyscy zjedli ze smakiem. Były tez zabawy, piżama party i mnóstwo różnych pyszności.

czwartek,
28 maja 2020