Uczniowie klasy 6 na technice robili pająki z drucików kreatywnych. Przy wykonywaniu zadania wszyscy świetnie się bawili i wykazali dużą kreatywnością. A na koniec zaatakował nas gang pająków.

Nocowanka SCHOLKI odbyła się w radosnej atmosferze. Uczniowie świetnie się bawili, wspólnie malowaliśmy słońce w różnych odsłonach, oglądaliśmy filmy na dużym ekranie :-), była pizza, którą wszyscy zjedli ze smakiem. Były tez zabawy, piżama party i mnóstwo różnych pyszności.

W naszej szkole odbył się pierwszy wernisaż wystawy fotografii "Matematyka w obiektywie". Swoje zdjęcia prezentowały uczennice klasy 4: Ewa, Hania i Maja.

Uczniowie klasy II swoje ferie zaplanowali bardzo skrupulatnie. Najpierw planowali i podróżowali palcem po mapie, następnie opracowali bezpieczne zasady ferii, a na koniec odbyła się uczta pożegnalna i podsumowująca nasze działania w pierwszym semestrze.

Grupy 3 i 4 latków wybrały się na wycieczkę do Gigantycznego Parku Dmuchańców "Candy Park" w Rzgowie. Zabawa była świetna:)

piątek,
03 kwietnia 2020