Menu

 

 

 

Licznik

Liczba wyświetleń:
1218327

Wyszukiwanie

Prace - Mikołaja, Maksa, Dawida, Adama S. Coś pięknego, prawda?

Lilie św. Antoniego oraz prace techniką mieszaną: malowanie i drapanie

Projektowanie wzoru na tkaninę, przy użyciu dowolnych materiałów, technik malarskich i rysunkowych z zachowaniem rytmiczności wzoru.

Klasa IV, V i VI.

W tym tygodniu poznawaliśmy tajemnice kosmosu. Wybraliśmy się w daleką podróż, odwiedziliśmy wszystkie planety i zatrzymaliśmy się na dłużej na Księżycu. Stworzyliśmy własne pojazdy kosmiczne i bawiliśmy się przy tym doskonale! Iskierki 😀Pozdrawiamy Wasza Ciocia Paulina😀

Kolejny tydzień za nami. W tym tygodniu Gwiazdeczki oglądały zdjęcia charakterystycznych budowli/ zabytków, znajdujących się w Piotrkowie. Poznały jego symbole: herb oraz flagę. Budowały z figur, patyczków, klocków domy oraz różne przedmioty znajdujące się w nim. Jesteście bardzo dzielni! :) Pozdrawiam Was ciepło Wasza Ciocia Ania :-) <3

Zdjęcia z zdanej pracy i zabawy naszych Kochanych Gwiazdeczek. Dziękujemy za pilną i efektywną pracę i zabawę w Waszych domach. Pozdrawiamy i życzymy samych sukcesów.

Dziękujemy ślicznie naszym Iskierkom za przesłane zdjęcia. Jesteśmy pod wrażeniem waszego zaangażowania. Oczywiście czekamy na więcej waszych FOTORELACJI. Gratulujemy sukcesów i pozdrawiamy.

Więcej...

 

 

 

Dzisiaj jest

piątek,
14 sierpnia 2020

(227. dzień roku)

Siostra Julia OP

Święta

Piątek, XIX Tydzień zwykły
Rok A, II
Wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego, prezb. i męcz.

Zegar

Polityka