dni otwarte

dzien dziecka

Galeria

Nasze bliźniaki Tosia i Franek świętowali swoje 6 urodziny 🎂 Sto lat dzieciaki 😘

Nasze przedszkolaki brały udział w audycji muzycznej. Tym razem Pan Maciej wraz z gośćmi przybliżyli nam kulturę cygańską:-)

Nasze dzieciaki z "0" i szkoły miały okazję spotkać się w bibliotece z autorką i ilustratorką książek dla dzieci. Pisarka wprowadziła dzieci w tajniki swojej pracy przygody z książką. Były również zagadki i zabawy,a na koniec powstał piękny rysunek bajkowego ślimaka 🙂

3 października w Miejskiej Bibliotece Publicznej zorganizowano IV Dzień Głośnego Czytania Biblii. – I Księga Samuela. W ramach akcji nie tylko na głos czytano pismo święte, można było również zobaczyć prace konkursowe dzieci i młodzieży, które interpretowały Biblię nt;” Zjednoczone Królestwo Izrala” oraz przedstawienie o walce Dawida z Goliatem przygotowane przez uczniów naszej Szkoły oraz młodzieży z ZSP nr 5 i rodziców pod kierunkiem s. Sebastiany.. Pierwsze miejsce w konkursie plastycznym zdobyła - Aniela Kwiatkowska - z "0", oraz Paweł Łęgocki z klasy I. Gratulujemy!

W dn. 2.10.18 r. klasa 5 wybrała się na wycieczkę do Wolborza. Najpierw zwiedziliśmy Pałac Biskupów Kujawskich wraz z zabytkowym parkiem. To właśnie tam czekała na nas niespodzianka - biwak przygotowany przez mamę Zuzy. Następnie udaliśmy się do Pożarniczego Centrum Historyczno-Edukacyjnego Ziemi Łódzkiej. Mogliśmy nie tylko przymierzyć stare chełmy i czapki, lecz także wsiąść do samochodu strażackiego i użyć prawdziwej pompy strażackiej. Udaliśmy się jeszcze na Stary Rynek, a następnie do Stada Ogierów w Bogusławicach, gdzie zobaczyliśmy stajnię i zabytkową powozownię. Na koniec - zjedliśmy smaczną pizzę. Już nie możemy się doczekać następnej wycieczki!

Dzień Chłopaka w klasie 5 został zaplanowany i przygotowany przez dziewczyny. Były prezenty, wspólny poczęstunek oraz tor przeszkód zakończony wręczeniem złoych medali i quizem. To była prawdziwa niespodzianka!

Nasze dzieciaki brały udział w audycji muzycznej. W tym miesiącu poznaliśmy tańce i kulturę Hiszpanii :-)

Nasze "Owieczki Dobrego Pasterza" w ramach swoich zajęć przygotowywały sałatkę owocową. Dzieciaki super poradziły sobie z zadaniem, a efekty ich pracy, zobaczcie sami.... Było smacznie, zdrowo i kolorowo 🙂

Chłopcy z "0" tak świętowali swój dzień🙂Jeszcze raz życzymy Wam wszystkiego najlepszego 😊

17 października 2018