1940325

Półkolonie – „Wakacyjna Świetlica”

Jeżeli będzie zainteresowanie wśród dzieci i rodziców zostaną zorganizowane na naszej świetlicy półkolonie.

Ilość zgłoszonych dzieci minimalnie – 10, a maksymalnie - 15

Można zgłaszać uczniów z klas 1, 2 i 3.

Kryteria przyjęć zgłoszeń:

- kolejność złożonego zgłoszenia

- zapis na całe 3 tygodnie półkolonii - od 28 czerwca do 16 lipca

Czas pracy świetlicy:

- od 28 czerwca do 16 lipca 2021r

- godziny pracy: 8.00 – 9.00 (schodzenie uczniów) do godz. 16.00

Koszt: 400 zł -kwota jest stała - niezależnie od zgłoszonych dni. Nie ma odliczeń za nieobecności. Zapłaty należy dokonać z góry przy składaniu wypełnionego kwestionariusza półkolonii. W razie dokonania zapłaty przelewem prosimy do kwestionariusza dołączyć dowód wpłaty.

W to wliczone są opłaty związane z zakupem pomocy do zajęć i zabaw na świetlicy, utrzymaniem bieżącym szkoły, obiady + II śniadanie (owoce lub warzywa), wynagrodzenie nauczycieli.

Wszelkie dodatkowe wyjścia, wycieczki – dodatkowo płatne.

Czas zgłoszenia; do 11 czerwca 2021r.

Zgłoszenia należy dokonać w arkuszu on-line:

Po zgłoszeniu się pełnej ilości uczestników spełniających kryteria zapisu, zostanie ogłoszona lista i zostaną wysłane danym osobom na emaila Kwestionariusze osobowe dla uczestników Półkolonii.

Kawestionariusz należy złożyć osobiście do 18 czerwca w sekretariacie szkoły. Wraz z kwestionariuszem należy dokonać wpłaty lub dołączyć dowód wpłaty jeżeli dokonano wpłaty przelewem - w tytule przelewu należy napisać: Imię i nazwisko dziecka – półkolonie.

Nasi uczniowie po raz kolejny uczestniczyli w ogólnopolskich olimpiadach przedmiotowych OLIMPUSEK. Olimpiada ta cieszy się w naszej szkole dużym zainteresowaniem uczniów, którzy osiągają coraz większe sukcesy.

Na szczególne wyróżnienie zasłużył  Ignacy Gawłowski - najlepszy wynik w szkole. BRAWO IGNAŚ!

Gratulujemy wszystkim uczniom i życzymy dalszych sukcesów.

Kilka słów o nas...

Obecność psa na zajęciach stanowi doskonałą motywację do podejmowania działań, daje dużo radości i poczucia bezpieczeństwa. Dlaczego? Ponieważ pies akceptuje nas takimi, jakimi jesteśmy, nie ocenia i nie osądza, kocha nas za to, że jesteśmy bez względu na nasze sukcesy i porażki.

W naszym przedszkolu zajęcia z dogoterapii z dziećmi prowadzi Siostra Andrea z  Nerem – Goldenem Retrieverem po ukończonym kursie i zdanym egzaminie z wyróżnieniem.

Nero ma skończone 2 lata i jest znany naszym dzieciom ze starszych grup od szczeniaka.

Zajęcia odbyły się w grupie 3 latków. Dzieci poznały  naszego przyjaciela, poznały zasady opiekowania się psem i jego potrzeby. Wykonały też kilka ciekawych rozwijających edukacyjnych zadań. [galeria]

Czwartek, XI Tydzień zwykły
Rok B, I