Spotkaliśmy się w Jarostach. Dzień przywitał nas słońcem. Po przypomnieniu nam zasad zachowania w lesie panowie leśnicy dali hasło do wymarszu. Dzieci wykonały znakomitą pracę sprzątając rozległy teren leśny. Do swojego zadania podeszły bardzo poważnie. W akcji pomagał im pan leśniczy Marek i pan podleśniczy oraz panie wychowawczynie. Wysiłki zostały nagrodzone pysznym poczęstunkiem przy ognisku.

Dziękujemy Pani Asi K. mamie Franciszka z klasy II za zorganizowanie tej AKCJI. [GALERIA]

W internecie ukazały się zdjęcia naszych uczniów z wycieczki do Błonia. Przypomnijmy, że wycieczka była nagrodą za zajęcie 2 miejsca w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym "Mistrz Recyklingu Maks porządkuje odpady".

Lekcja z panem Kleksem - klasa IV [GALERIA]

Nie bez przyczyny szachy uznaje się za grę godną cesarzy. Nauka gry w szachy szczególnie w młodszym wieku szkolnym, dostarczając dzieciom rozrywki i zabawy jest doskonałą formą stymulowania ich rozwoju emocjonalnego i intelektualnego w wielu płaszczyznach. [GALERIA]

Uczniowie klasy szóstej, w ramach techniki otrzymali zadanie, aby wykonać plan idealnego osiedla. Przez dwie lekcje pracowali w pocie czoła. A oto efekty ich pracy.[GALERIA]

Matematyka - nie tylko przy stolikach