śnieg

pogoda

Licznik

Liczba wyświetleń:
616422

Wyszukiwanie

Dzień Mamy i Taty w Szkole i Przedszkolu (multimedia)


W tym roku szkolnym w naszej szkole wizyty sześciolatków
i innych dzieci odbyły się w dniach 9 i 16 maja. Spotkanie rozpoczęła Siostra Dyrektor Andrea przybliżając historię szkoły, tradycję oraz ofertę przeznaczoną dla każdego poziomu nauczania, podkreślając w sposób szczególny język angielski, z którym uczniowie spotykają się każdego dnia oraz język hiszpański, który w naszej szkole jest 2 razy w tygodniu. W swoim wystąpieniu Siostra Dyrektor skupiła się również na nowoczesnej bazie dydaktycznej (pracowniA językowe, pracownie przedmiotowe, wszystkie klasy wyposażone w projektory i monitory interaktywne). Zwróciła również uwagę na wysoki poziom bezpieczeństwa, który mógł zostać osiągnięty poprzez zastosowanie domofonów oraz monitoringu przyjaznego w swojej architekturze terenu. Następnie GOŚCIE odwiedzali każdą klasę i sale przedszkolne, w których czekały na nich niespodzianki. Aby zobaczyć jak świetnie bawiły się dzieci zapraszamy do FOTORELACJI

W dniu 30.05.2018r. w sali sportowej Centrum Rekreacyjnego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Belzackiej 108/110 w Piotrkowie Trybunalskim odbył się„ Turniej szachowy dla dzieci szkół, rocznik 2010-2005,2004-2002,2001-1998” w ramach kampanii „Zachowaj trzeźwy umysł” , którego organizatorami byli: Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Piotrkowie Trybunalskim.

W turnieju wzięły udział 41 osób z 8 szkół.

I miejsce w klasyfikacji indywidualnej na 2 szachownicy zajął Maksymilian Arndt - Klasa IV. Naszą szkołę reprezentowali jeszcze Franciszek Bogdan (kl.IV) i.Hania Bogdan (kl.II), którzy wspólnie z Maksymilianem zdobyli III miejsce w klasyfikacji drużynowej szkół, rocznik 2010-2005. Naszym uczniom GRATULUJEMY i życzymy dalszych sukcesów!

Chłopcy z naszej szkoły po raz pierwszy uczestniczyli w turnieju piłki nożnej. Szkołę reprezentowali uczniowie z klasa IV - Franciszek B., Maksymilian A., Paweł U., Mikołaj Z.,z klasa III – Adam Sz., Adam N., Jan Ł., Leon H. 

Zajęliśmy III MIEJSCE! Gratulujemy naszym uczniom i życzymy dalszych sukcesów! (Galeria)

W II edycji konkursu rękodzieła arytsycznego "KRAINA CZARÓW" organizowanego przez Ośrodek Edukacji Arystycznej MOK naszą szkołę reprezenowali uczniowie: Maja Bukała; Hanna Bogdan; Nadia Białkowska; Maria Nowak. 

Hania Bogdan zajeła II miejsce. Haniu GRATULUJEMY! Fotogaleria

Miedzyprzedszkolny Konkurs "Bajkowa Parada" już za nami i proszę zobaczyć z jakim efektem. Dyplom wyróżnienia jest w naszych rękach. A oto nasi milusińscy😃 (GALERIA)

Nowa zakładka "Gazetka szkolna". Zapraszamy do lektury. 

 13 maja 2018 r. odbył się I Archidiecezjalny przegląd piosenki Maryjnej Cecyliada - Tuszyn Las 2018. Nasze przedszkole reprezentowały:- Julia Badek – lat3, która zajęła TRZECIE MIEJSCE- Lena Gajda, Ada Bojarska - lat 4, które zajęły DRUGIE MIEJSCE Szkołę reprezentowała klasa 1, która zajęła PIERWSZE MIEJSCE

Naszym uczniom SERDECZNIE GRATULUJEMY i życzymy dalszych sukcesów.  (GALERIA)

Noc Biologów

Dzisiaj jest

poniedziałek,
18 czerwca 2018

(169. dzień roku)

Siostra Julia OP

Święta

Poniedziałek, XI Tydzień zwykły
Rok B, II
Dzień Powszedni

Zegar