dni otwarte

swietlica

dzien dziecka

Licznik

Liczba wyświetleń:
671363

Wyszukiwanie

s. Andrea Magda Krsyna OP

Dyrektor Katolickiej Szkoły Podstawowej Sióstr Dominikanek im. bł. s. Julii Rodzińskiej

oraz Katolickiego Niepublicznego Przedszkola Sióstr Dominikanek im. bł. s. Julii Rodzińskiej

dominikanka, 

p. mgr Karolina Mierzwa

Wychowawca klasy I

Ukończyłam pedagogikę opiekuńczo- wychowawczą z pracą socjalną oraz edukację wczesnoszkolną (wychowanie przedszkolne i nauczanie początkowe)

s. Zuzanna Ewelina Gabiga OP

Wychowawca klasy II

pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna

DOMINIKANKA Z GITARĄ :-)

p. mgr Krystyna Małota

nauczyciel, wychowawca klasy III.

 nauczycirl dyplomowany z długoletnim stażem pedagogicznym. Bardzo lubie prace z dziećmi w wieku szkolnym. Jestem pomocna, oddana, uczciwa, wesoła, W mojej klasie panuje zawsze ład i porządek, tego wymagam od siebie i innych. Moja klasa, to mój dom - dbam o nią! - motto dla mnie i moich uczniów.Wolny czas poświęcm rodzinie, pracy w ogródku.

Pracę w Katolickiej Szkole Podtswowej podjełam z nieusatającej pasji - jaką jest EDUKACJA.

p. mgr Karol Baryła

Nauczyciel zajęć komputerowych i historii, wychowawca klasy IV.

 Jestem nauczycielem dyplomowanym. Uczę historii, wiedzy o społeczeństwie i zajęć komputerowych.  Na co dzień pracuję z uczniami w wieku gimnazjalnym i szkoły podstawowej. W swojej pracy cenię zaangażowanie, pomysłowość, aktywność oraz chęć dalszego dokształcania się. Lekcje z dziećmi to dla mnie zarówno wielka radość jak i wspaniałe doświadczenie. Praca w Szkole Podstawowej Sióstr Domiikanek to dla mnie nowe wyzwanie.

p. mgr Monika Madej

Nauczyciel języka angielskiego, wychowawca klasy V.

Jestem magistrem filologii angielskiej. W wieku 13 lat, po odbyciu zagranicznej podróży, zapragnęłam związać moje życie właśnie z tym językiem. Przez wiele lat do tego dążyłam. Początkowo byłam tłumaczem, lecz swoje powołanie odkryłam dopiero w pracy dydaktycznej. Uczenie dzieci przynosi mi ogromną radość i satysfakcję. Każde zajęcia są wyjątkowe, od dzieci nieustannie uczę się czegoś nowego. Motorem do dalszej pracy są dla mnie ich postępy, zaangażowanie, zapał i entuzjazm.

Praca w Katolickiej Szkole Podstawowej Sióstr Dominikanek stanowi dla mnie radość także z powodu przebywania wśród osób, w życiu których Pan Bóg odgrywa bardzo ważną rolę.

p. mgr Magdalena Leśniewska

Nauczyciel jzyka angielskiego w klasie I - II oraz w przedszkolu

Języka angielskiego uczę od 11 lat. Uwielbiam pracę z dziećmi,sprawia mi to wielką radość i spełnienie zawodowe, co przekłada się na efekty mojej pracy.

 

p. mgr Ewa Kaczmarek

Nauczyciel języka hiszpańskiego

 Ukończyłam filologię romańska ze specjalizacją hiszpańską na Uniwersytecie Łódzkim. Od 16 lat czynnie pracuję jako nauczyciel języka francuskiego i hiszpańskiego ucząc dzieci małe, młodzież i dorosłych. Moja praca jest moją pasją i ciągłym wyzwaniem. W nauczaniu języka obcego cenię konsekwencję i systematyczność. W mojej pracy wykorzystuję najnowsze techniki nauczania oraz bezpośrednie metody nauczania ukierunkowane na komunikację. Uważam, że przełamanie strachu w mówieniu jest najważniejsze w nauce języka obcego.

p. mgr Emilia Wajszczyk

Nauczycielka przyrody, biologii i geografii. 

Absolwentka UŁ, Wydział Biologii i Ochrony Środowiska 

p. mgr Bartłomiej Skowron

Nauczyciel wychowania fizycznego oraz gimnastyki korekcyjnej.

Jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Na co dzień pracuję jako Animator Orlika, gdzie prowadzę zajęcia z zakresu wychowania fizycznego. Jako trener udzielam się w szkółce piłkarskiej szkoląc miejscowych adeptów piłki nożnej. Ukończyłem kursy trenerskie a także staram się uczestniczyć w konferencjach i szkoleniach z dziedziny piłki nożnej. Ponadto sam uprawiam sporty takie jak piłka nożna, pływanie czy siatkówka oraz na bieżąco śledzę wydarzenia sportowe. Z entuzjazmem podchodzę do możliwości prowadzenia zajęć z dziećmi i młodzieżą.

p. mgr Ewelina Pabich

Pedagog szkolny, nauczyciel wdżwr

W moim  życiu kieruje się słowami Św. Augustyna: " Jeżeli Bóg jest na pierwszym miejscu, wtedy wszystko  jest na właściwym miejscu".  Jestem dumna z tego, że mam możliwość pracować w szkole, w której dzieci wychowywane są w duchu chrześcijańskich wartości. Bardzo lubię swoją pracę, którą traktuję jako misję, co sprawia mi wiele radości i satysfakcji. Staram się podążać za potrzebami dzieci, dawać im tyle ciepła i serdeczności ile potrzebują. Dziękuje Bogu  za to, że mam możliwość realizować swoje powołanie poprzez udzielanie  pomocy i wsparcia potrzebującym, a tym samym doświadczać miłości Bożej w każdym uśmiechu dziecka oraz w oczach rodziców cieszących się z postępów swoich pociech.

p. mgr Iwona Gajda - Psycholog szkolny

p. mgr Anna Janas

Wychowawca w świetlicy

 Jestem absolwentką studiów magisterskich o kierunku pedagogika opiekuńczo - wychowawcza.  Bóg w swej hojności obdarzył mnie zamiłowaniem do rzeczy artystycznych. Moją pasją są wszelkie prace plastyczne. Chętnie wykorzystuję to przy zajęciach z dziećmi, próbując w swych podopiecznych w ten sposób wzbudzić to zainteresowanie oraz zachęcić do pracy twórczej.

p. mgr Agnieszka Zalewska

Mauczyciel matematyki i techniki

Jestem absolwentką Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Od 15 lat pracuję jako nauczyciel matematyki i techniki. W swojej pracy najbardziej cenię zaangażowanie uczniów oraz ich entuzjazm.

S. mgr Sebastiana Wiesława Zubel OP

nauczyciel religii

Katechizuję dzieci w naszej szkole i w przedszkolu oraz młodzież w Szkole Ekonomicznej. Prowadzę także zajęcia robótek ręcznych. Praca z dziećmi i młodzieżą jest moją pasją.

p. mgr Joanna Mikołajewska

nauczyciel, wychowawca grupy Owieczki

 Jestem absolwentką studiów II stopnia WSSMiA w Warszawie na kierunku politologicznym oraz pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej, a obecnie studentką II stopnia edukacji publicznej również w Warszawie. Moim marzeniem zawsze było aby pracować z dziećmi i dziękuję panu Bogu za to, że moje marzenie się spełniło. Uwielbiam i bardzo kocham dzieci dlatego każda chwila spędzona z nimi daje mi ogromną satysfakcję. Moim pragnieniem jest w każdym dziecku rozbudzić ciekawość świata i ludzi oraz spostrzegawczość i wrażliwość. Motto jakim się kieruję w życiu to: „Dzieci potrzebują ciepła i wielkiej miłości żeby być ludźmi”(P.Bosmans)

p. mgr Paulina Laszczyk

nauczyciel, wychowawca grupy Iskierki

Ukończyłam studia pedagogiczne o specjalności: pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna oraz pedagogika opiekuńczo – wychowawcza na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach Filia w Piotrkowie Trybunalskim.Wychowywałam się w rodzinie wielodzietnej i właśnie tam zdobywałam doświadczenie w opiece nad dziećmi. Miłość do dzieci i chęć pracy z nimi wyniosłam z domu. Obecnie mam zaszczyt pracować z najmłodszą grupą – Iskierkami. Jest to dla mnie spełnienie marzeń, a także swego rodzaju misja, gdyż najmłodsi potrzebują najwięcej uwagi i zaangażowania. Jestem szczególnie wdzięczna Bogu, że jest mi dane wspomagać w rozwoju te maleństwa, obserwować ich postępy, po prostu widzieć jak rosną. W swej pracy kieruję się przede wszystkim dobrem i szczęściem dzieci. Pragnę przekazywać im cenne wartości moralne i chrześcijańskie oraz pomóc rodzicom w ich wychowaniu na wspaniałych ludzi.

s. Blanka Sylwia Szymańska

Asystent nauczyciela w grupie ANIOŁKI

Dzisiaj jest

wtorek,
11 grudnia 2018

(345. dzień roku)

Siostra Julia OP

Święta

Wtorek, II Tydzień Adwentu
Rok C, I
Dzień Powszedni albo wspomnienie św. Damazego I, papieża

Zegar

Polityka