Menu

 

 

 

Licznik

Liczba wyświetleń:
1304668

Wyszukiwanie

Szanowni Rodzice.

W związku z rozpoczętym nowym rokiem szkolnym i przedszkolnym zachęcamy Państwa do ubezpieczenia Państwa dzieci od następstw nieszczęśliwych wypadów dzieci i młodzieży szkolnej.

Po przeanalizowaniu wielu ofert przedstawiamy Państwu ofertę najkorzystniejszą pod względem zakresu ubezpieczenia - ofertę z InterRisk TU SA EDU PLUS.

Więcej informacji 

 
"Oto najlepsi szachiści wśród uczniów szkół podstawowych. Na ligę złożyły się trzy turnieje dla dziewcząt i chłopców. W zawodach rywalizowało łącznie blisko 50 osób z siedmiu miejskich podstawówek.
We wtorek rozegrano ostatni turniej i podsumowano cały cykl rozgrywek.
Najlepszym młodym szachistą okazał się Maksymilian Arndt - klasa VII. Drugie miejsce zajął Franciszek Bogdan - klasa VII. Wśród dziewcząt bezkonkurencyjna była Ewa Bogdan - klasa V.
 
Zwycięzcy otrzymali puchary i nagrody, które wręczyli Leszek Heinzel, dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji oraz Radosław Kaczmarek, kierownik Referatu Edukacji.
Rozstrzygnięto także klasyfikację drużyną. Tu pierwsze miejsce zajęła Katolicka Szkoła Sióstr Dominikanek. Na drugim miejscu znalazła się Prywatna Szkoła Podstawowa nr 1, a na trzecim Szkoła Podstawowa nr 13..."
 
Nasi zawodnicy w stylu mistrzowskim sięgnęli po zwycięstwo. Uzyskany rezultat budzi szacunek i uznanie.
TO NIEWIARYGODNY WYCZYN. BRAWA I GRATULACJE DLA CAŁEGO ZESPOŁU!!! :)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Szanowni Państwo, w związku z trwającą epidemią COVID-19 i decyzją Ministra Edukacji Narodowej o powrocie od 1 września 2020 r. do nauczania stacjonarnego nasza Szkoła przygotowała następujące procedury, które pozwolą nam zadbać o wspólne zdrowie:

PROCEDURA ORGANIZACJI PRACY.pdf

Procedura bezpieczeństwa w szkole Covid.pdf

Powrót

Kilka słów o nas...

 

 

 

Dzisiaj jest

środa,
30 września 2020

(274. dzień roku)

Siostra Julia OP

Święta

Środa, XXVI Tydzień zwykły
Rok A, II
Wspomnienie św. Hieronima, prezb. i dr Kościoła

Zegar

Polityka