1921495

Klasa 3 i 4 skorzystały z oferty kina Helios - Kino na Temat Junior. Mamy za sobą pierwszą projekcję z trzech produkcji przyrodniczych od BBC Earth - "Dzika Afryka". Mała Akademia BBC Earth to pełne akcji produkcje, które mają za zadanie uwrażliwić małego widza na piękno natury. Atrakcyjna forma, imponujące zdjęcia, starannie dobrana muzyka oraz dynamiczny montaż to gwarancja nauki poprzez zabawę. Film poprzedza wystąpienie tematyczne eksperta i rozmowa kierowana na temat związany z filmem. Nauczyciele mają z kolei do dyspozycji na lekcjach konspekty w oparciu o film, realizujące podstawę programową z wybranych obszarów edukacyjnych. Podczas podróży przez magiczne królestwo Afryki zanurzyliśmy się w świecie wspaniałych miejsc i niesamowitych zwierząt oraz odkryliśmy​​ ich fascynujące sekrety. Kino na Temat Junior to spotkania edukacyjne z filmem i bajką dla przedszkolaków oraz uczniów szkół podstawowych.

Piątek, IV Tydzień Wielkanocny