1912435

Już 10 miesięcy istnieje nasze Przedszkole w Piotrkowie Trybunalskim. Każdą chwilę pracy od początku zawierzamy Bożej Opatrzności szczególnie w czasie niedzielnej Eucharystii. Msze Święte odprawia Ks. Mariusz Jersak – wicerektor kościoła. Cieszy nas możliwość wspólnej modlitwy. Siostra Ida z nową energią prowadzi dziecięcą scholę. Dzieci z radością wykonują pieśni i gesty do ich treści. Dzisiaj szczególny dzień 94 urodzin św. Jana Pawła II. Siostra Emma z dziećmi i młodzieżą przygotowała scenkę na temat: Św. Jan Paweł II papież Rodziny. Starsze dzieci przeczytały czytania mszalne i modlitwę wiernych, a przedszkolaki przyniosły do ołtarza dary ofiarne. Boże Trójjedyny, błogosław Dzieciom, Rodzicom i Przyjaciołom! Matko Boża Śnieżna wstawiaj się za nami!

Piątek, III Tydzień Wielkanocny