1912252

Klasa II uczestniczyła w warsztatach wokalno-aktorskich. W praktycznej części spotkania uczniowie wykonali kilka prostych ćwiczeń wokalnych, które przygotowały je do następnego zadania – odśpiewania fragmentu arii z opery „Carmen”. Koniec zajęć przeznaczony został na zabawę przywiezionymi przez artystkę rekwizytami i kostiumami scenicznymi Po krótkiej przerwie na uczniów czekały warsztaty „Nie LEŃ się w muzeum” prowadzone przez dr Damiana Langnera z Centralnego Muzeum Włókiennictwa w Łodzi. W praktycznej części spotkania przyszła pora na własnoręczne stworzenie inspirowanych tkaninami wileńskimi prac z wykorzystaniem pakuł lniany, kolorowych sznurków, mazaków, pasteli i płótna lnianego. Mali artyści zaprezentowali swoje dzieła reszcie grupy i wyjaśnili co się za nimi kryje.

Piątek, III Tydzień Wielkanocny